SplitSecond Velocity

SplitSecond Velocity dla Java

Apokaliptyczne wyścigi ze spadającym samolotem w tle

SplitSecond Velocity to darmowe wyścigi samochodowe dla telefonów Java. Na torze, oprócz przeszkód, napotkamy na niecodzienne sytuacje, takie jak katastrofa samolotu. Jeśli znudziły Ci się tradycyjne wyścigi samochodowe, pobierz SplitSecond... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wiele przeszkód na torze
  • Katastrofy lotnicze i kolejowe
  • Przedmioty eliminujące przeciwników

Wady

  • Słaba grafika
  • Niedokładna fizyka pojazdu

Dobry
7

SplitSecond Velocity to darmowe wyścigi samochodowe dla telefonów Java. Na torze, oprócz przeszkód, napotkamy na niecodzienne sytuacje, takie jak katastrofa samolotu. Jeśli znudziły Ci się tradycyjne wyścigi samochodowe, pobierz SplitSecond Velocity.

Ogólne zasady SplitSecond Velocity nie różnią się od tego co napotkamy w innych rajdach samochodowych. Należy w jak najkrótszym czasie dojechać do mety, wyprzedzając innych zawodników. Zawody obserwujemy w widoku izometrycznym - "z ukosa". Okazuje się, że na torze czeka nas wiele niespodzianek. Beczki z których wylewa się woda lub niebezpieczne studzienki kanalizacyjne mogą skutecznie utrudnić nam osiągnięcie mety.

Podczas jazdy w SplitSecond Velocity napotkamy na rozmieszone na torze przedmioty. Powinniśmy ich używać, by utrudnić jazdę innym rajdowcom. Może to być beczka z benzyną, jej detonacja zniszczy samochód naszego konkurenta. Inne atrakcje to spadające samoloty i katastrofy kolejowe. W SplitSecond Velocity dzieje się dużo - rekompensuje to dość słabą grafikę i niezbyt dokładną fizykę pojazdu.

SplitSecond Velocity to oryginalne wyścigi samochodowe dla telefonów Java. Jeśli chcesz wysadzać przeciwników w powietrze lub podziwiać sceny rodem z filmów apokaliptycznych, pobierz SplitSecond Velocity.

Najczęściej pobierane Sportowe na java

SplitSecond Velocity

Download

SplitSecond Velocity 1.1.25

Opinie użytkowników o SplitSecond Velocity

Sponsorowany×